-->

طراحی سایت ارزان به صورت حرفه ای

ادمین   2018-05-13 14:38  

گروه نرم افزاری آیدین در سال 1392 تاسیس شد. این گروه در سه زمینه عمده طراحی وب، طراحی اپلیکیشن اندروید، سیستم های جامع تبلیغاتی سئو و بهینه سازی گوگل فعالیت خود را آغاز کرد.

در ابتدا اهداف اصلی این گروه ساخت و توسعه وبسایت هایی بود که در زمینه خدمات فعالیت داشتند. وبسایت کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی در زمینه آموزش زبان به صورت کاملا آنلاین فعالیت می کند. این وبسایت در سال 1393 فعالیت خود را شروع کرد و با پشتیبانی گروه نرم افزاری آیدین به کار خود همچنان ادامه می دهد. در این راستا وبسایت آموزش زبان آنلاین یکی از پربازدیدترین و بهترین سیستم های مجازی در سطح کشور است. با بهبود و بهینه سازی جست و جو بر روی این وبسایت ، توانستیم با بیش از 25 کلمه کلیدی آن را در رتبه های 1 تا 8 گوگل ثابت و ماندگار کنیم.

از سوی دیگر در این سال ها گروه نرم افزاری آیدین به ساخت و توسعه اپلیکیشن های برتر اندرویدی نیز پرداخته است. یکی از بهترین نمونه کار های مرتبط، برنامه خوانندگی صدای من بوده که در زمینه آموزش و تمرین خوانندگی نرم افزاری اندرویدی ساخته شده است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به کافه بازار و جست و جوی کلمه های  "خوانندگی" و  "خواننده" و "خواننده شو" این برنامه را در 3 برنامه جست و جو شده اول بیابند.

در حال حاضر فعالیت اصلی گروه تمرکز خود را بر روی طراحی سایت ارزان و حرفه ای در کنار بهبود سئو و رنک گوگل گذاشته است. گروه نرم افزاری آیدین به صاحبان کسب و کار اینترنتی این مژده را می دهد که هر هفته نمونه های جدیدتر و پکیج های بهینه را در اختیارشان قرار دهد.

برای سفارش طراحی سایت ارزان و بهینه سازی رنک گوگل و سئو به صفحه اصلی سایت گروه نرم افزاری آیدین مراجعه فرمایید.


طراحی سایت طراحی سایت ارزان طراحی سایت اصفهان طراحی سایت تهران طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت فروشگاهی سایت فروشگاهی طراحی وبسایت

با ما در تماس باشید

برای اطلاعات بیشتر و سفارش کار با شماره های تماس و یا ایمیل ما در ارتباط باشید

Ideas for

Development of

Internet

Necessity

  09383749501